Ügyvédjelöltet keresünk minimum 1 éves gyakorlattal

Karrier

Elvárások

Jogi diploma minimum Cum Laude minősítéssel
Magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
Elhivatottság, motiváció, szorgalom
Számítógép (MS Office, jogtár) felhasználói szintű, magabiztos kezelése

Előnyt jelent

Angol jogi szaknyelvi tudás
Német nyelvtudás

Amit kínálunk

Széles feladatkör, fejlődési lehetőség
Angol jogi szaknyelv gyakorlásának lehetősége
Szakmai továbbképzések támogatása

Munkavégzés helye

Kapolyi Ügyvédi Iroda

1051 Budapest, József nádor tér 5-6. III. em.

Munkaidő

Főállás

Fizetés

Megegyezés szerint

Küldje el fényképes angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát az info@kapolyi.com e-mail címre!

Jogi gyakornokot keresünk

Karrier

Belvárosi, gazdasági joggal foglalkozó, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi irodánkba talpraesett, gyakorlatias, önállóan dolgozni tudó jogi gyakornokot keresünk

Feladatok:

  • Ügyvédek, ügyvédjelöltek, napi munkájának támogatása (pl.: jogszabálykutatás, okiratok szerkesztése, hivatali ügyintézés, dokumentumok fordítása, formanyomtatványok kitöltése),
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása (pl.: iratok iktatása, postázása, dokumentumok szkennelése, fénymásolása, nyilvántartások vezetése),
  • Eseti jelleggel általános irodai feladatok ellátása (pl.: ügyfelek fogadása, udvarias kiszolgálása, informálása; bejövő/kimenő telefonhívások kezelése, küldemények kezelése).

Elvárások

  • Jogi egyetemi tanulmányok folytatása (másod/harmadév),
  • Magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Elhivatottság, motiváció, szorgalom, nyitottság, pro-aktivitás, önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség, gyakorlatiasság,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Office programok (Word, Excel, PPT) ismerete.

  • Ügyvédi irodában szerzett gyakorlat,
  • Takarnet, ÁNYK, E-papír, iform, ERA rendszerek ismerete,
  • Angol jogi szaknyelvi tudás,
  • Német nyelvtudás.

  • Angol jogi szaknyelv gyakorlásának lehetősége,
  • Rugalmas, tanulmányokkal összeegyeztethető munkarend,
  • Fiatalos, összetartó csapatban jogi gyakorlat és tapasztalat szerzése, igazi kihívást jelentő szakmai feladatokon keresztül,
  • Belvárosi, igényes munkakörnyezet,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • Kitűnő szakmai tudással rendelkező munkatársak.

Munkavégzés helye: Budapest, Kapolyi Ügyvédi Iroda

Munkaidő: megegyezés szerint

Fizetés: megegyezés szerint

Fényképes, angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal.

e-mail: info@kapolyi.com

Minden jog fenntartva. Copyright © 2021 • Kapolyi Ügyvédi Iroda • Web design & Site by DWEB

Ezt a honlapot a Budapesti Ügyvédi Kamarában bejegyzett Kapolyi Ügyvédi Iroda tartja fenn az ügyvédekre vonatkozó jogszabályok és belső szabályzatok szerint, melyek az ügyféljogokra vonatkozó tájékoztatással együtt a www.magyarugyvedikamara.hu honlapon találhatóak.