Karrier

Gazdasági és polgári jog, ezen belül is kiemelten értékpapírjog iránt érdeklődő,
megbízható, talpraesett munkatársat keresünk
ügyvédjelölt
munkakörbe.

· Elvárások:

  • Jogi diploma minimum Cum Laude minősítéssel
  • Legfeljebb 1 év ügyvédi irodában szerzett tapasztalat
  • Magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Elhivatottság, motiváció, szorgalom
  • Számítógép (MS Office, jogtár) felhasználói szintű, magabiztos kezelése

· Előnyt jelent:

  • Ügyvédi irodában szerzett gyakorlat
  • Angol jogi szaknyelvi tudás
  • Német nyelvtudás

· Amit kínálunk:

  • Széles feladatkör, fejlődési lehetőség
  • Angol jogi szaknyelv gyakorlásának lehetősége
  • Szakmai továbbképzések támogatása

Munkavégzés helye:

Kapolyi Ügyvédi Iroda

1051 Budapest, József nádor tér 5-6. III. em.

Munkaidő:

Főállás

Fizetés:

Megegyezés szerint

Fényképes, angol nyelvű szakmai önéletrajzzal, motivációs levél kíséretében

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát – motivációs levél kíséretében- az alábbi címre:

Szabó Noémi, Titkárságvezető

e-mail: info@kapolyi.com

Bezár